MIG / TIG Kaynağı
            Alüminyum, Paslanmaz Çelik ve
              Alaşım Çelik Kaynağı
            CNC Torna, Freze, Dik İşleme
               Merkezi


Karenpro Mühendislik, F-16 projesinin ilk günlerinden bu yana savunma sanayi ve özellikle havacılık sanayi imalatına yönelik bilgi ve tecrübe birikimi ile, TIG / MIG kaynaklı ve CNC torna, freze, dik işleme merkezi ile mekanik imalat imkanlarını birleştirerek, sektörün ihtiyacı olan test, montaj ve imalat aparatları ve simülasyon cihazları gibi özel tasarımlı imalatlar yapmaktadır. Bu çabalarıyla, savunma sanayinin ihtiyacı olan kompleks yapıların hayata geçirilmesini temin eder.
Karenpro Mühendislik, savunma sanayine yanlızca imalat konusunda değil, aynı zamanda tasarım ve alt bileşen montaj konularında da hizmet vermektedir. Gerek müşteri tarafından yapılan tasarımların, gerekse müşteri ihtiyaçları doğrultusunda tarafımızdan oluşturulan tasarımların hayata geçirilmesinde, her çeşit imalat tekniğini kullanma becerisiyle, özellikle ana savunma sanayi firmalarının ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
Karenpro Mühendislik, günümüz imalat ortamının bir gerekliliği olan malzeme bilgisi ve tedarikçi ağı ile, en karmaşık imalat süreçlerinde bile üst seviyede proje yönetimi becerisini ortaya koyarak, müşteri beklentilerinin ötesine geçmeyi bilmiştir.